درباره ما


بادرود واحترام 👋
ما پیشروترین تامین کننده وتولیدکننده سیستم ساخت وساز خشک ،تایل سقف ودیوارکاذب درایران هستیم.
هلدینگ ساختمانی پیگاژ با ارایه بیش از 400 محصول مختلف درصنعت ساخت وساز شما را درانتخاب بهترین مصالح  درکوتاه ترین زمان با مشاوره تیم کارشناسان کمک میکند.


محصولات :
سقف های کاذب کامل
سقف کاذب مناسب فضای شما می تواند ظاهر و عملکرد فضا و کارمندان یا مصرف کنندگان را بهبود بخشیده وآن را متحول کند. بهترین سیستم برای شما به محیط شما، ترجیحات طراحی و هر چالشی که می خواهید با آن مبارزه کنید بستگی دارد. ما تایل های  کاملا تخصصی را نیز ارائه می دهیم که برای بهینه سازی محیط های خاص طراحی شده اند، از جمله:
دفاتر و مراکز تماس مانند ادارات عمومی و خصوصی

خرده فروشی و مغازه ها

رستوران ها و کافه ها

آشپزخانه و فضاهای بهداشتی

مدرسه و آموزش و پرورش

سالنهای همایش،نمایش وجلسات ،سینما ،کنفرانس و اتاق جلسات

سوله های صنعتی ،بهداشتی

مراکز درمانی و بهداشتی ،بیمارستان ها و...

1. کیت سقف کاملبا کیت های سقف کاذب کامل (AJV) با خیالی آسوده سقف کاذب خود را تحویل بگیرید.. این بسته های مفید برای ساختن سیستم شما از ابتدا ایده آل هستند. آنها شامل همه چیزهایی هستند که برای ساخت سقف  خود نیاز دارید، و شما را از دردسر مرور چندین پانل و اجزای شبکه نجات می دهد. به سادگی کیت سقف خود را انتخاب کنید. جهت مشاوره و خرید با کارشناسان ما تماس بگیرید.
وارد وب سایت شده و کیت سقف کاذب 60 در60 خود راانتخاب کنید.
2. تایل های سقفی جدید
آیا از قبل سقف کاذب دارید؟ اگر می‌خواهید سیستم خود را با تایل هایی با عملکرد بالا به‌روزرسانی کنید، اما شبکه‌بندی موجود خود را حفظ کنید، گزینه «تایل های سقف جدید» ما را انتخاب کنید.
3. نقل قول سقف سفارشی
اگر تایل های سفارشی دارید یا فقط می خواهید از هزینه سقف کاذب خود مطلع شوید، جزئیات پروژه خود را به کارشناسان ما اعلام کنید.پس از بررسی دقیق و شفاف، قیمت سفارش  خود را ظرف چند ساعت دریافت خواهید کرد.


خدمات ما:

1-مشاوره رایگان

2-بازدید

3-طراحی

4-نصب وراه اندازی

5-خدمات بعدازفروش

و......کمی درباره ما بدانید:

AJVیکی ازبرندهای زیرمجموعه هلدینگ ساختمانی پیگاژاست.

این هلدینگ (WWW.PGAAZH.COM)درسال 1388بعد ازوقوع زلزله شهرستان بم دراستان کرمان به صورت جدی وارد میدان شد و با راه اندازی واحد تحقیقات و پژوهش (R&D) دربخش سبک سازی و صنعتی سازی ساختمان تاکنون دست آوردهای قابل توجه را کسب ودر اختیار این صنعت قرارداده است.


نام AJVمخفف نام یوزپلنگ ایرانی است.باتوجه به اینکه تمام محصولات تولیدی و عرضه شده توسط این برند قابل بازیافت،دوستدار محیط زیست و حیات وحش است و هیچگونه آسیب و خساراتی به طبیعت نمیزند،این نام انتخاب گردید.

این برند با پشتوانه حدودا 19سال سابقه درزمینه تولید و اجرابامتنوع ترین محصولات و خدمات بی نظیر درخدمت صنعت ساخت وساز درایران وجهان است.درحال حاضر محصولات این برند به غیر کشورایران بزرگ به کشورهای شمال وشمال شرق و جنوب غربی ایران نیز صادر میگردد.

کیفیت درچهار اصل مهندسی تولید،مهندسی مصرف ،طراحی و تنوع از اهداف و اولویت های این هلدینگ است و همین چهار اصل شرایط حضور دربازارهای جهانی را برای این هلدینگ فراهم نموده است.
بی اغراق میتوان گفت هلدینگ ساختمانی پیگاژ در این رسالت موفق بوده و حرفی برای گفتن درصنعت سبک سازی ساختمان دارد.