یکی از مهمترین مواردی که در دنیای ساخت و ساز امروز مطرح است، استفاده از تایل‌های متنوعی می‌باشد که بتوانند در عین حال که سنگینی زیادی برای سقف ندارند، جذابیت قابل توجهی برای هر نوع سازه و ساختمانی به همراه داشته باشند. شما به عنوان یک معمار و طراح برای اینکه بتوانید بهترین خروجی ممکن را برای ساختمان‌های مدنظرتان به دنبال داشته باشید، لازم است با انواع متریال و مصالحی که می‌توانید در اقصی نقاط ساختمان استفاده کنید همچون کناف سقف کاذب، آشنایی لازم را پیدا کنید. به همین دلیل لازم است یادآور شویم، از تاثیری که استفاده از تایل‌های متنوع در جذابیت ساختمان دارد، نمی‌توان چشم پوشی کرد. 

در نظر داشته باشید شما می‌توانید انواع تایل از جمله تایل آسمان مجازی، تایل پی‌وی‌سی و تایل گچی را از مجموعه‌ی AJV خریداری کنید. همچنین این امکان را دارید که متنوع‌ترین تایل‌هایی که به تازگی وارد بازار شده است را به صورت شخصی ثبت سفارش کنید، تا در حداقل زمان ممکن آماده و به شما تحویل داده شود. در این مطلب قصد داریم به مزایا و معایب استفاده از تایل آسمان مجازی، انواع ضخامت این تایل، قیمت، هسته‌ی تشکیل دهنده و دلایل اینکه می‌تواند استفاده از این تایل برای ساختمان‌های متنوع، مناسب باشد، بپردازیم.

معرفی تایل آسمان مجازی

چنانچه ورقه‌های Plexiglass، که در واقع از نوعی ترموپلاستیک تشکیل شده‌اند، مورد استفاده قرار بگیرند و با استفاده از چاپ با کیفیت، مناطر جذابی روی این تایل خلق شود، تایل آسمان مجازی تولید شده است. این تایل از جنس پلاکسی گلس است و به همین دلیل سبک بودن آن قابل پیش بینی می‌باشد. پلی متیل متاکریلات نام علمی و تخصصی ورقه‌های پرکاربرد پلکسی گلاس است. پلکسی گلاس با نام ورق آکریلیک نیز کاربرد دارد و شناخته می‌شود. اولین بار در سال 1843 پلاکسی گلاس تولید شد و از حدود سال 1865 روند فرموله نمودن این محصول آغاز گردید. امروزه این ورقه‌ها به هسته‌ی اصلی تشکیل ‌دهنده‌ی تایل‌های پرطرفدار آسمان مجازی تبدیل شده‌اند.

ضخامت و کاربری تایل آسمان 

یکی از مهمترین ویژگی‌هایی، که برای هر کدام از تایل‌های موجود مورد پرسش قرار می‌گیرد، ضخامت آن است. در نظر داشته باشید تایل آسمان مجازی این امکان را دارد که در ضخامت ۲، ۴ و ۶ میلیمتری تولید شود. موارد کاربری این تایل نیز اهمیت زیادی دارد. در نظر داشته باشید تایل آسمان مجازی به صورت متداول در مکان‌هایی مورد استفاده قرار می‌‌گیرد که قابلیت تجاری دارند. می‌توان از آسمان مجازی در مراکز تجاری مانند شرکت‌ها و دفاتر، مراکز پزشکی و حتی آشپزخانه‌ی پروژه‌های مسکونی استفاده نمود. 

مزایا و ویژگی‌های تایل آسمان مجازی

  • تمیز شدن به راحت‌ترین شیوه‌ی ممکن از جمله مزایای این تایل است. شما می‌توانید این نوع تایل را به راحتی، حتی پس از گذشت مدت زمان طولانی با استفاده از یک دستمال تمیز کنید.
  • علاوه‌ بر ‌این موضوع، تایل آسمان مجازی، تنوع زیادی در چاپ و رنگبندی دارد و به همین دلیل شما می‌توانید به راحتی بهترین طرح مد نظرتان را انتخاب کنید. 
  • این نوع تایل، یک تایل اقتصادی است و به دلیل اینکه وزن سبکی دارد، حمل آسان و جابجایی راحتی را نیز به همراه خواهد داشت.
  • این تایل آنتی باکتریال است و برای ترکیب شدن با کناف سقف کاذب گزینه‌ی مناسبی می‌تواند باشد.
  • تایل آسمان مجازی در برابر گرد و غبار و کثیفی، مقاومت بسیار خوبی دارد.
  • این تایل پرطرفدار، طول عمر بالایی دارد و محیط بسیار جذابی را در مکان‌های مختلف می‌تواند ایجاد کند.

قیمت تایل آسمان مجازی

در رابطه با قیمت و هزینه‌ی خرید، لازم است قبل از هر چیزی بدانید که این تایل نسبت به تایل‌های دیگر قیمت مناسب‌تری دارد. قیمت تایل آسمان مجازی با توجه به ابعاد مد نظر فرد، متراژ سقف، کیفیت چاپ و ضخامت قابل تغییر است. به همین دلیل قبل از هر چیزی لازم است موارد گفته شده مشخص شوند. با این وجود جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت تایل آسمان مجازی می‌توانیدبا کارشناسان ما در ساعات اداری در ارتباط باشید و جهت استعلام قیمت این تایل اقدامات لازم را انجام دهید.