در گذشته هنگام اجرای دکوراسیون به سقف توجه خاصی نمی‌شد؛ اما امروزه سقف یکی از اجزای بسیار مهم در دکوراسیون محسوب می‌شود. کناف سقف کاذب یکی از دکوراسیون‌های محبوب سقف محسوب می‌شود. با استفاده از کناف سقف کاذب می‌توان در بسیاری از فضاها یک سقف جذاب ساخت. امروزه در بسیاری از محیط‌های اداری، منازل مسکونی، مراکز آموزشی، رستوران‌های لوکس و حتی رستوران‌های معمولی از کناف سقف کاذب استفاده می‌شود. کناف سقف کاذب انواع مختلفی دارد. اگر شما نیز دوست دارید یک دکوراسیون بسیار جذاب داشته باشید، نباید از زیبایی سقف غفلت کنید. 

شما می‌توانید یکی از انواع کناف سقف کاذب را انتخاب کنید. ما در این مقاله قصد داریم به یکی از انواع سقف‌های کاذب به نام تایل کرایوAJV سقف کاذب بپردازیم. اگر علاقه دارید تا با یکی از جدیدترین سقف‌های کاذب موجود در بازار آشنا شوید، بهتر است این مقاله را مطالعه کنید. همچنین چنانچه با تایل‌های دیگر همچون تایل متال لایت آشنایی ندارید، به صفحه‌ی مربوطه مراجعه کنید تا جامع‌ترین اطلاعات را در این زمینه در اختیار داشته باشید.

تایل کرایوAJV سقف کاذب چیست؟

 یکی از انواع کناف سقف کاذب، تایل کرایوAJV سقف کاذب نام دارد. جنس عمده این تایل لوله‌ی پلیمری و لوله‌ی گالوانیزه است. این تایل‌ها ممکن است با توجه به سایزی که دارند جنس متفاوتی نیز داشته باشند. شکل تایل کرایوAJV معمولاً به شکل دایره‌های تو در تو است. پس از نصب این تایل‌ها شاهد دایره‌های تو در تویی هستید که در ارتفاعات مختلف از سقف نصب شده‌اند. تایل کرایوAJV سقف کاذب، حالت فانتزی داشته و از جمله تایل‌های دکوراتیومحسوب می‌شود. 

همچنین می‌توان گفت تایل کرایوAJV یک نمای سه بعدی نیز ایجاد می‌کند. شما می‌توانید با توجه به سایر اجزای دکوراسیون و همچنین سلیقه خود تایل کرایوAJV را در رنگ‌های مختلف سفارش دهید. این نوع تایل برای استفاده در مکان‌هایی که سقف بلندی دارند مناسب است. البته می‌توانید ارتفاع لوله‌های مربوطه را با توجه به ابعاد محیط به صورت شخصی، سفارش دهید. این تایل، همچون تایل دکوراتیو می‌تواند جذابیت زیادی به محیط هدیه کند.

 مکان‌های فضاهای مورد استفاده از تایل کرایوAJV

 از تایل کرایوAJV سقف کاذب می‌توان برای مکان‌ها و فضاهای مختلفی استفاده کرد. اگر فضای خانه شما بسیار بزرگ یا به عبارتی ویلا است، می‌توانید با استفاده از تایل کرایوAJV سقف کاذب یک دکوراسیون ناب برای سقف آن ایجاد کنید. معمولاً تایل‌های کرایو، بهترین گزینه برای استفاده در کافه رستوران‌های لوکس هستند. در بعضی از مراکز آموزشی، اداری و حتی بسیاری از شرکت‌ها می‌توان از این تایل‌ها استفاده کرد.

 نصب و اجرای تایل‌های کرایو

 نصب و اجرای تایل کرایوAJV سقف کاذب، با توجه به ساختاری که دارد کار بسیار سختی است. در نتیجه سپردن نصب آن به هر کسی کار درستی نیست. بروز یک اشتباه کوچک در نصب آن می‌تواند نمای سه بعدی را به طور کل از بین ببرد. همچنین با توجه به جدید بودن تایل‌های کرایو ممکن است بسیاری از افراد همچنان با آن آشنا نباشند. در نتیجه نصب و اجرای تایل‌های کرایو سقف کاذب باید توسط فردی انجام شود که تجربه کافی در نصب تایل‌های دکوراتیو دارد. پس از خرید تایل‌های کرایو نصاب شرکت در محل حاضر شده و تایل‌های کرایو به بهترین شکل و به صورت استاندارد نصب خواهد شد.

 مزایای تایل کرایوAJV سقف کاذب 

 یکی از مزیت‌های مهم تایل کرایوAJV سقف کاذب جدید بودن آن است. این مزیت برای افرادی که به دنبال یک دکوراسیون شیک و یک ایده جدید هستند، بسیار مناسب است. تایل کرایوAJV سقف کاذب از جمله تایل‌های ضد زنگ، عایق صدا، ضد حریق و ضد رطوبت محسوب می‌شود. عمر مفید و همچنین مقاومت این تایل‌ها بسیار بالا است. تایل کرایوAJV سقف کاذب به گونه‌ای نصب می‌شود که در برابر زلزله مقاوم بوده و هیچ ریزشی نداشته باشد. می‌توان در کنار این تایل‌ها به نورپردازی نیز پرداخت. علاوه بر مزیت‌های ذکر شده، یکی از مهم‌ترین مزیت‌های تایل‌های کرایو سقف کاذب، این است که شما می‌توانید با توجه به دکوراسیون و همچنین سلیقه خود هر رنگی را که بخواهید سفارش دهید. 

چنانچه می‌خواهید سقف کاذب مدنظرتان تلفیقی از ایده‌های سه بعدی به همراه نورپردازی باشد، می‌توانید تایل کرایو را سفارش دهید و با سلیقه‌ی خود در این تایل مکان‌هایی را برای نورپردازی تعبیه کنید. این ایده، جذابیت قابل توجهی به محیط خواهد داد.

نکات قابل توجه درباره تایل کرایوAJV سقف کاذب

 یکی از نکاتی که در هنگام خرید تایل کرایوAJV سقف کاذب، باید توجه داشته باشید این است که این محصول کاملاً به صورت سفارشی تولید می‌شود. قبل از خرید بهتر است درباره رنگ آن تصمیم گرفته سپس ثبت سفارش کنید. پس از ثبت سفارش ۲۵ روز کاری زمان می‌برد تا سفارش شما آماده تحویل شود. قبل از ثبت سفارش، بازدید، کارشناسی و همچنین مشاوره توسط شرکت صورت می‌گیرد که برای آن نیازی به پرداخت هزینه وجود ندارد. علاوه بر موارد ذکر شده هزینه‌ای برای نصب نیز از شما گرفته نخواهد شد. در نظر داشته باشید نصب و اجرای تایل کرایوAJV از سمت مجموعه‌ی ما کاملاً رایگان است.