تا چه اندازه با تایل و کناف‌های مربوط به سقف آشنایی دارید؟ در گذشته شاید به دکوراسیون سقف توجه خاصی نمی‌شد، ولی امروزه به سقف بیش از پیش توجه می‌شود. جهت زیباسازی و افزایش جذابیت سقف‌ها می‌توان از کناف سقف کاذب استفاده کرد. کناف سقف کاذب از جمله مصالح جدید محسوب نمی‌شود و در گذشته دور شاهد ظهور آن بوده‌ایم. با این وجود با گذشت زمان شاهد ظهور مدل‌های جدیدتر و مدرن‌تری از کناف سقف کاذب هستیم. معمولاً کناف سقف کاذب دارای تایل‌های ۶۰ در ۶۰ است. کناف سقف کاذب دارای زیر مجموعه بسیار مختلف و متنوعی است. ما این مقاله را نگارش کردیم تا شما را با یکی از انواع کناف سقف کاذب به نام تایل نومتریکAJV سقف کاذب ۶۰ در ۶۰ آشنا کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با این نوع تایل با ما همراه باشید. 

 تایل نومتریکAJV سقف کاذب ۶۰ در ۶۰ چیست؟

 تایل نومتریکAJV سقف کاذب از جمله جدیدترین، تایل‌های ۶۰ در ۶۰ یا انواع کناف سقف کاذب محسوب می‌شود. تایل نومتریکAJV سقف کاذب یکی از انواع بسیار جذاب کناف سقف کاذب محسوب شده و می‌توان از آن در محیط‌های مختلفی استفاده کرد. تایل نومتریکAJVدر بین فواصل تایل‌های معمولی به صورت رندم جای‌گذاری یا تعبیه می‌شود. رنگ تایل‌ها اختیاری بوده و شما می‌توانید از ترکیب رنگ‌های مختلف استفاده کنید. در انتخاب رنگ این تایل‌های ۶۰ در ۶۰ بهتر است به سایر اجزای دکوراسیون و رنگ آنها نیز توجه داشته باشید. طرح تایل‌های نومتریک به صورت شیار موج‌دار است که به آن حالت سه بعدی می‌دهد. تایل نومتریکAJV حالت برجسته دارد و مثل سایر تایل‌ها صاف و یک دست نیست. برجستگی این تایل جذابیت سقف را دوچندان می‌کند.  

برای نصب تایل نومتریکAJV ابتدا زیرسازی با استفاده از نبشی و سایر اتصالات انجام شده، سپس تایل‌های معمولی و تایل‌های نومتریک جای‌گذاری می‌شوند. با توجه به جدید بودن این تایل‌ها، نصب و راه‌اندازی آن کار هر نصابی نیست و بهتر است نصب تایل نومتریکAJV سقف کاذب ۶۰ در ۶۰ را به نصاب شرکت بسپارید. هسته اصلی یا به عبارتی جنس تایل نومتریکAJV سقف کاذب ۶۰ در ۶۰، می‌تواند از مصالحی همچون چوب، فلز، گچ، کامپوزیت سبک، بازالت یا آذرین باشد. این موضوع به اهداف شما و مکانی که قرار است از این نوع تایل استفاده کنید، وابسته است.

فضاهای مناسب برای اجرای تایل نومتریکAJV سقف کاذب 60 در 60

 خوشبختانه برای بسیاری از فضاها می‌توان تایل نومتریکAJV را اجرا کرد. از جمله فضاهای قابل اجرا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • سالن‌های تئاتر و همایش
 • سینما
 • مراکز آموزشی
 • مراکز اداری
 • مراکز تجاری
 • فروشگاه‌ها
 • شرکت‌های کوچک و بزرگ و مؤسسات مختلف
 • بیمارستان‌ها و مراکز درمانی

 مزایای استفاده از تایل نومتریکAJV 

 تایل نومتریکAJV سقف کاذب ۶۰ در ۶۰ از جمله تایل‌های ضد زنگ محسوب شده و مقاومت بالایی در برابر رطوبت و همچنین آتش سوزی دارد. این تایل‌ها در برابر زلزله نیز از مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند. عمر مفید این تایل‌ها بیش از ۳۰ سال محسوب شده و می‌توان گفت دارای عمر طولانی می‌باشند. تایل نومتریکAJV سقف کاذب ۶۰ در ۶۰ به خوبی می‌تواند با سایر اجزای دکوراسیون مچ شود. وزن این تایل‌ها چندان سنگین نبوده و در نتیجه حمل و نقل و نصب آن آسان است.

معایب تایل نومتریکAJV سقف کاذب

 معمولاً تایل‌های دکوراتیو نسبت به سایر تایل‌ها از قیمت بالاتری برخوردار هستند. تایل نومتریکAJV نیز از جمله تایل‌های دکوراتیو محسوب می‌شود و طبیعی است که قیمت آن نسبت به سایر تایل‌ها بالاتر باشد. هرچند می‌توان گفت این زیبایی و جذابیت به هر قیمتی می‌ارزد. شما می‌توانید پس از ارزیابی این عیب برای خرید تصمیم بگیرید. اگر مسئله مالی برای شما هیچ مشکلی ندارد، انتخاب تایل نومتریکAJV سقف کاذب قطعاً بهترین گزینه محسوب می‌شود. همچنین تایل متال لایت نیز می‌تواند در این زمینه انتخاب جذابی باشد.

 نکاتی که قبل از خرید تایل نومتریکAJV باید بدانید

 قبل از ثبت سفارش و همچنین خرید تایل نومتریکAJV باید بدانید که:

 • این تایل‌ها فقط به صورت سفارشی تولید می‌شوند و برای خرید و تهیه آنها باید ۲۵ روز کاری صبر کنید.
 • هزینه نصب اجرای تایل نومتریکAJV کاملاً رایگان بوده و پس از ثبت سفارش از طرف شما، شرکت استادکار ماهر خود را به محل ارسال می‌کند.
 • شما می‌توانید برای خرید تایل نومتریکAJV مشاوره دریافت کنید. علاوه بر خدمات مشاوره، امکان بازدید توسط کارشناسان از محل اجرای طرح وجود دارد. لازم به ذکر است که برای مشاوره، بازدید و کارشناسی هیچ هزینه‌ای دریافت نمی‌شود و تمامی خدمات از سوی مجموعه‌ی ما رایگان هستند.