این مسئله کاملاً طبیعی است که در دنیای مدرن به دنبال جذابیت دکوراسیون باشیم. بسیاری از افراد با چشم خود تصمیم می‌گیرند. اهمیت دکوراسیون و جذابیت آن به قدری بالاست که می‌تواند حتی در انتخاب افراد برای خرید نیز تأثیر داشته باشد. به ‌عنوان‌مثال ممکن است وارد شرکتی برای خرید محصول شده و با دکوراسیون آن مواجه شوید. اگر دکوراسیون آن شرکت به قدری جذاب باشد که چشم شما را خیره کند، ممکن است آن شرکت را برای خرید محصول انتخاب کنید. 

یکی از اجزای مهم دکوراسیون که می‌تواند چشم بسیاری از افراد را به خود خیره نگه دارد، سقف است. سقف کاذب امروزه برای سقف منازل و همچنین شرکت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. در واقع موارد استفاده از کناف سقف کاذب بسیار زیاد است. همچنین می‌توان گفت کناف سقف کاذب انواع مختلفی دارد از جمله انواع آن می‌توان به تایل نومتریک اشاره کرد. معمولاً کناف سقف کاذب در تایل‌های ۶۰ در ۶۰ تولید می‌شود. یکی از انواع بسیار جذاب کناف سقف کاذب، تایل جامبو AJV دکوراتیو سقف کاذب ۶۰ در ۶۰ است. در این مقاله قصد داریم به بررسی این تایل پرداخته و اطلاعات مفیدی درباره آن به شما ارائه دهیم.

 تایل جامبو AJV دکوراتیو سقف کاذب ۶۰ در ۶۰ چیست؟

 یکی از انواع تایل‌های کناف سقف کاذب موجود در بازار، تایل جامبو AJV دکوراتیو سقف کاذب ۶۰ در ۶۰ به شمار می‌آید. تایل جامبو AJV دکوراتیو سقف کاذب ۶۰ در ۶۰ معمولاً به صورت مربع یا مستطیل سه بعدی تولید می‌شود. تایل جامبو به صورت مستقیم به سقف نصب شده و در رنگ‌های مختلفی قابل تولید است. می‌توانید این تایل‌ها را به صورت رنگ‌های متضاد یا رنگ‌های مختلفی مثل قرمز و مشکی سفارش دهید. نصب این تایل‌ها به گونه‌ای است که بتواند حالت سه بعدی خود را القا کند. لازم به ذکر است که لزومی به نصب تایل‌های جامبو در کنار یکدیگر نیست و گاهی برای جذابیت و همچنین القای نمای سه بعدی، آنها با فاصله از هم به صورت یک در میان نصب می‌شوند. 

ابعاد تولید شده این تایل‌ها به صورت ۶۰ در ۶۰ است و جزو تایل‌های ۶۰ در ۶۰ محسوب می‌شوند. هسته تشکیل‌دهنده یا به عبارتی جنس عمده تایل‌های جامبو، از بازالت، نمد، آذرین، کامپوزیت فوق سبک، صفحات اکسید منیزیم، چسب مخصوص، رنگ ضد آتش و پرلیت است. این نوع تایل را می‌توانید با سلیقه و ایده‌های خود به صورت کاملا شخصی‌سازی شده سفارش دهید.

 مزایای تایل جامبو دکوراتیو سقف کاذب ۶۰ در ۶۰

 با استفاده از تایل جامبو AJV دکوراتیو سقف کاذب ۶۰ در ۶۰ می‌توان یک دکوراسیون جذاب و منحصربفرد ساخت. تایل‌های جامبو با توجه به تنوع رنگی که دارند می‌توانند با سایر اجزای دکوراسیون، ست شوند. تایل‌های جامبو ویو بسیار لوکسی دارند. دوام این تایل‌ها بسیار بالا بوده و همچنین می‌توان گفت طول عمر آنها بیش از ۳۰ سال است. تایل‌های جامبو از جمله تایل‌های ضد زنگ محسوب می‌شوند. تایل‌های مورد نظر جزو تایل‌هایی هستند که می‌توان از آنها به عنوان عایق استفاده کرد. این محصول قابل ترمیم و رنگ آمیزی است. علاوه بر موارد ذکر شده می‌توان گفت این تایل‌ها قابل بازیافت بوده و همچنین امکان سفارش آنها در رنگ دلخواه وجود دارد.

 معایب تایل جامبو ۶۰ در ۶۰

 یکی از مهم‌ترین معایبی که می‌توان برای تایل‌های جامبو دکوراتیو ۶۰ در ۶۰ در نظر گرفت قیمت نسبتاً بالای آنها نسبت به سایر تایل‌های معمولی است. همچنین این تایل‌ها همواره در دسترس نیستند و شما باید به صورت سفارشی، تایل‌ها را تهیه کنید. اما می‌توانید این تایل‌ها را به مجموعه‌ی ما سفارش داده و با بهترین کیفیت ممکن دریافت کنید.

نصب و اجرای تایل جامبو دکوراتیو سقف کاذب ۶۰ در ۶۰

 نصب و اجرای تایل جامبو AJV دکوراتیو سقف کاذب ۶۰ در ۶۰ کار هر کسی نیست. با توجه به جدید بودن این دسته از تایل‌ها نصب استاندارد آن کار بسیار سختی است. البته برای کسی که با این تایل‌ها آشنا باشد این کار، آسان خواهد بود. نصب و راه‌اندازی تایل جامبو AJV دکوراتیو سقف کاذب ۶۰ در ۶۰ توسط شرکت انجام می‌شود. با توجه به اینکه نصاب این تایل‌ها نصاب مخصوص شرکت است، کاملاً با این تایل‌ها آشنایی داشته و آن را می‌تواند به صورت استاندارد و بدون هیچ مشکلی نصب کند.

نکات مهم درباره تایل‌های جامبو دکوراتیو سقف کاذب ۶۰ در ۶۰

  • برای نصب و راه‌اندازی تایل‌های جامبو دکوراتیو سقف کاذب ۶۰ در ۶۰ هیچ‌گونه مبلغی از شما دریافت نمی‌گردد. 
  • تایل‌های جامبو دکوراتیو به صورت سفارشی مختص به هر پروژه و همچنین با توجه به نظر خریدار تولید می‌گردند. 
  •  خدماتی مانند مشاوره، بازدید و همچنین کارشناسی از طرف شرکت هیچ هزینه‌ای به دنبال نخواهند داشت. 
  • مدت زمان مورد نیاز برای تولید و تحویل تایل‌های جامبو دکوراتیو، حدوداً ۲۵ روز کاری پس از ثبت سفارش شما است.