از مسائل مهم زندگی مدرن، دکوراسیون است. دکوراسیون، امروزه توانسته توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کند. همه افراد دوست دارند خانه جذابی داشته باشند، چرا که داشتن یک دکوراسیون جذاب می‌تواند در روحیه تأثیر بسزایی بگذارد. یکی از اجزای مهم دکوراسیون سقف محسوب می‌شود. امروزه برای زیباسازی سقف، از کناف سقف کاذب استفاده می‌شود. کناف سقف کاذب معمولاً از تایل‌های ۶۰ در ۶۰ تشکیل شده و در سقف منازل، مراکز اداری و بسیاری از مکان‌های مختلف قابل نصب است. 

کناف سقف کاذب می‌تواند انواع مختلفی داشته باشد و در طرح‌های بسیار خاصی تولید شود. یکی از انواع کناف سقف کاذب، تایل دکوراتیوAJV سقف کاذب محسوب می‌شود که شاید نتوانید آن را در هر جایی ببینید. تایل دکوراتیوAJV سقف کاذب یکی از مدرن‌ترین و خاص‌ترین تایل‌هایی است که به تازگی تولید شده است. برای آشنایی بیشتر با این کناف سقف کاذب مدرن و جذاب ادامه مقاله را مطالعه کنید. همچنین در مطلبی دیگر شما را با تایل جامبوآشنا کرده‌ایم.

 تایل دکوراتیوAJV سقف کاذب چیست؟

تایل دکوراتیوAJV سقف کاذب یکی از بهترین گزینه‌ها برای زیباسازی سقف محسوب می‌شود. با استفاده از تایل‌های 60 در 60 دکوراتیو می‌توانید یک نورپردازی جذاب ایجاد کنید؛ زیرا امکان نورپردازی در تایل دکوراتیوAJV سقف کاذب وجود دارد. تایل دکوراتیوAJV سقف کاذب از تایل‌های ۶۰ در ۶۰، در اشکال مختلف تهیه شده است. این تایل‌ها در کنار یکدیگر و کمی پایین‌تر از سقف اصلی نصب می‌شوند. امکان نصب چراغ یا لوسترهای دکوراتیو از بین این تایل‌ها وجود دارد. تایل‌های مورد نظر در رنگ‌های مختلفی قابل سفارش هستند. 

تایل دکوراتیوAJV سقف کاذب از جمله تایل‌های جدید بوده و جنس آن با سایر تایل‌ها ممکن است متفاوت باشد. در تایل‌های جدید از موادی مثل گچبرگ، صفحات اکسید منیزیم، صفحات کامپوزیت سبک، پشم سنگ و صفحات فلزی سبک استفاده می‌شود تا در نهایت تایل حالت فرمال داشته باشد. به صورت کلی در ساخت این نوع تایل مصالح متفاوتی قابل استفاده است. جنس این تایل وابستگی زیادی به مکان، آب و هوا و اهداف پروژه دارد.

 در چه فضاهایی می‌توان از تایل دکوراتیوAJV سقف کاذب استفاده کرد؟

 با توجه به دکوراتیو بودن این تایل‌ها در هر مکانی که دوست داشته باشید، سقف جذابی داشته باشد، می‌توانید از این تایل‌ها استفاده کنید. معمولاً شرکت‌ها گزینه بسیار خوبی برای استفاده از این تایل‌ها هستند. کسانی که دوست دارند شرکت‌شان یک ویو بسیار خاص داشته باشد می‌توانند از تایل دکوراتیوAJV سقف کاذب استفاده کرده و با این کار به پرستیژ شرکت خود جذابیت زیادی اضافه کنند. 

در ویلاها، مطب‌های پزشکی، باشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی و همچنین اماکن تجاری نیز می‌توان از این تایل‌های دکوراتیو استفاده کرد. نیازی نیست برای تمامی قسمت‌های سقف، از تایل دکوراتیوAJV سقف کاذب استفاده کنید. شما می‌توانید یک بخشی را برای استفاده از این تایل اختصاص دهید. 

 مزایای استفاده از تایل دکوراتیوAJV سقف کاذب

 اولین و مهم‌ترین مزیت استفاده از سقف دکوراتیو کاذب می‌تواند خاص بودن آن باشد. با توجه به اینکه این تایل‌ها همچنان در بازار رواج پیدا نکردند و بسیار جدید هستند شما می‌توانید با استفاده از آنها یک دکوراسیون خاص و ناب داشته باشید. امکان نورپردازی در بین این تایل‌ها و پشت آنها وجود داشته و می‌توانند یک عایق صوتی مناسب در برابر صدا محسوب شوند. تأسیساتی مثل لوله و اتصالات، با این تایل‌ها قابل پوشاندن هستند. علاوه بر موارد ذکر شده با استفاده از تایل دکوراتیوAJV سقف کاذب می‌توان به بهینه‌سازی انرژی کمک کرد.

نحوه نصب و اجرای تایل‌های دکوراتیو سقف کاذب 

 نصب استاندارد تایل‌های ۶۰ در ۶۰ دکوراتیو، مسئله بسیار حساسی است. معمولاً این تایل‌ها، با استفاده از آویزها، به سقف متصل می‌شوند. بهتر است نصب تایل سقف کاذب دکوراتیو به یک فرد مجرب سپرده شود تا هیچ نقصی در نصب آن به وجود نیاید. خوشبختانه خدمات نصب و راه‌اندازی تایل دکوراتیوAJV سقف کاذب رایگان و بدون هزینه بوده و توسط استادکار مجرب و کاربلد شرکت انجام می‌شود.

نکات مهم در رابطه با تایل دکوراتیوAJV سقف کاذب

  • برای خرید تایل دکوراتیوAJV سقف کاذب باید توجه داشته باشید که این تایل‌ها تنها به صورت سفارشی مختص به هر پروژه و با توجه به نظر خریدار تولید می‌گردند. در نتیجه اگر علاقه‌مند به استفاده از تایل دکوراتیوAJV سقف کاذب در دکوراسیون خود هستید، می‌توانید به صورت اختصاصی ثبت سفارش کنید.  
  • باید توجه داشته باشید که مشاوره، بازدید و کارشناسی توسط شرکت انجام شده و هیچ هزینه‌ای در قبال آن از شما گرفته نمی‌شود. 
  • همچنین در نظر بگیرید که پس از ثبت سفارش تایل دکوراتیوAJV سقف کاذب، ۲۵ روز کاری زمان نیاز است که سفارش مورد نظر شما تولید و تحویل داده شود.