لمسه در معنای لغوی حس لطافت و ظرافت را تداعی می‌کند. شک نکنید با لمس این تایل این حس درون مغزتان احساس خواهد شد. در عصر حاضر استفاده از تایل‌های ۶۰ در ۶۰ به یک عنصر دکوری تبدیل شده و با پیشرفت روزافزون صنایع دکوراسیون همواره بر زیبایی تایل‌های ۶۰ در ۶۰ و کناف سقف کاذب تأکید می‌شود. در واقع مزایا و ویژگی‌های کناف سقف کاذب و همچنین تایل‌های ۶۰ در ۶۰ باعث شده تا توجه‌ها به سمت آنها معطوف شود. کناف سقف کاذب تنوع بسیار بالایی دارد و می‌تواند به تمامی سلیقه‌ها پاسخ دهد. شما می‌توانید با توجه به اقلیم و همچنین شرایط آب و هوایی خود به انتخاب تایل‌های ۶۰ در ۶۰ یا کناف سقف کاذب با جنس مناسب اقدام کنید. کناف سقف کاذب امروزه تنوع بسیاری پیدا کرده و یکی از انواع آن تایل‌های دکوراتیو محسوب می‌شوند. 

اگر دقیق‌تر به بررسی این مصالح بپردازیم، می‌توان گفت انواع تایل‌های دکوراتیو دارای زیر مجموعه نیز هستند. یکی از زیر مجموعه‌ها یا به عبارتی، انواع تایل‌های دکوراتیو، تایل لمسهAJV محسوب می‌شود. تایل لمسهAJV از جمله تایل‌های ۶۰ در ۶۰ بوده و یکی از جدیدترین تایل‌های موجود محسوب می‌شود. البته توجه کنید در ساخت این تایل سفارشی می‌توانید تایل‌هایی در ابعاد ۶۰ در۱۲۰، ۶۰ در ۱۸۰و ۱۲۰ در۱۲۰ نیز سفارش دهید. تمامی تایل‌های جدید از جذابیت بسیار بالایی برخوردار هستند و می‌توانند یک دکوراسیون بکر ایجاد کنند. برای آشنایی بیشتر با تایل لمسهAJV می‌توانید این مقاله را مطالعه کنید. همچنین اگر می‌خواهید با تایل جامبو دکوراتیو آشنا شوید به لینک مربوطه مراجعه کنید.

 آشنایی با تایل لمسهAJV و ویژگی‌های آن

 تایل لمسهAJV از جمله تایل‌های دکوراتیو محسوب شده و نوعی کناف سقف کاذب است. این نوع کناف سقف کاذب تشکیل شده از صفحات اکسید منیزیم، پارچه، پشم سنگ و همچنین چسب مخصوص است. همه تایل‌های جدید جنس یکسانی ندارند و با توجه به ساختارشان، هسته تشکیل دهنده متفاوتی دارند. ابعاد لمسه از تایل‌های ۶۰ در ۶۰ تشکیل شده و می‌تواند در رنگ‌های مختلفی تولید شود. تایل لمسهAJV از جمله تایل‌های سفارشی بوده و امکان خرید آن به صورت فوری وجود ندارد. پس از زیرسازی‌های لازم، تایل‌ها نصب می‌شوند. در تایل لمسهAJV، تایل‌ها در کنار یکدیگر قرار گرفته و از یکدیگر فاصله ندارند.

 همان‌طور که اشاره کردیم تایل‌های لمسه از صفحات اکسید منیزیم تشکیل می‌شوند. استفاده از صفحات اکسید منیزیم در ترکیبات یا به عبارتی در هسته تشکیل دهنده این تایل‌ها یک مزیت بسیار بزرگ محسوب می‌شود. صفحات اکسید منیزیم می‌توانند این تایل‌ها را در برابر آتش، موریانه و همچنین کپک و رطوبت محافظت کرده و عمر آنها را افزایش دهند. در واقع با توجه به مواد اولیه یا هسته تشکیل دهنده این تایل‌ها می‌توان گفت تایل‌های لمسه از عمر مفید بسیار بالایی برخوردار هستند. همچنین در هسته تشکیل دهنده این تایل‌ها از پشم سنگ استفاده شده که می‌تواند یک عایق صوتی، حرارتی و رطوبتی باشد. در واقع مواد استفاده شده در این تایل آن را به یکی از بهترین تایل‌های مدرن و جدید تبدیل کرده است.

کاربردهای تایل لمسهAJV

 تایل لمسهAJV، تایل ضد رطوبت، مقاوم در برابر آتش، حشرات و موارد این چنینی است. در نتیجه می‌توان کاربردهای مختلفی از آن انتظار داشت. تایل لمسهAJV قابل استفاده برای مکان‌هایی است که رطوبت داشته و امکان آتش سوزی نیز وجود دارد. برای آشپزخانه‌ها، کافه‌ها و رستوران‌ها همچنین سالن‌های بیمارستان می‌توان از تایل لمسهAJV استفاده کرد. علاوه بر موارد ذکر شده، این تایل برای بسیاری از مکان‌های عمومی کاربرد دارد. در صورتی که در مناطق مرطوب زندگی می‌کنید استفاده از این تایل در دکوراسیون محیط اطرافتان انتخاب عاقلانه و هوشمندانه‌ای می‌تواند باشد.

آشنایی با نحوه اجرا و نصب تایل لمسهAJV

 تایل لمسهAJV نحوه اجرا و نصب مشابهی با بسیاری از تایل‌های دیگر دارد. برای نصب و اجرای تایل لمسهAJV ابتدا زیرسازی لازم انجام می‌شود. در زیرسازی به یک سری سازه‌ها و متعلقات نیاز است. سازه‌ها و نبشی و متعلقات نصب می‌شوند، سپس نوبت به جای‌گذاری تایل‌ها می‌رسد. پس از جای‌گذاری تایل‌ها، همه چیز فراهم می‌شود تا بتوانید از طراحی بی عیب و نقص این تایل لذت ببرید.

خرید تایل لمسهAJV

 با توجه به جدید بودن تایل لمسهAJV، خرید آن از هر شرکتی امکان‌پذیر نیست. قبل از خرید تایل لمسهAJV نیز باید بدانید که قیمت خرید تایل لمسه نسبت به سایر تایل‌ها می‌تواند کمی متفاوت‌تر باشد. اگر به دنبال یک تایل ضد رطوبت و ضد حریق هستید این تایل را انتخاب کنید و اگر نیازی به این ویژگی‌ها ندارید، بهتر است به سراغ تایل‌های ساده‌تر بروید. قبل از خرید حتماً باید بدانید که برای آماده شدن این تایل‌ها باید ۲۵ روز کاری صبر کنید. 

همچنین توجه کنید نیازی به نگران بودن درباره هزینه بازدید، مشاوره و کارشناسی و همچنین نصب این تایل‌ها وجود ندارد. تمامی خدمات ارائه شده توسط شرکت تولید کننده تایل لمسهAJV، رایگان بوده و نیازی به پرداخت هزینه اضافی از سوی شما وجود ندارد. تنها هزینه دریافتی از مشتری هزینه تایل لمسهAJV است که به متراژ و همچنین فضای مورد استفاده آن بستگی دارد. پس از کارشناسی توسط کارشناسان مجرب شرکت، هزینه نهایی محاسبه و به شما اطلاع داده می‌شود.