امروز استفاده از کناف سقف کاذب و جذابیت بخشیدن به سقف، بسیار رایج شده است. با رواج استفاده از کناف سقف کاذب، شاهد حضور انواع متنوع و جدیدتری از سقف‌های کاذب هستیم. یکی از انواع رایج و همچنین مدرن سقف‌های کاذب، سقف‌ها یا تایل‌های دکوراتیوAJV هستند. با استفاده از تایل‌های دکوراتیوAJV می‌توان جذاب‌ترین و مدرن‌ترین دکوراسیون را برای سقف منزل و همچنین مکان‌های مختلف، ایجاد کرد. علاوه بر این می‌توان گفت از تایل‌های دکوراتیوAJV می‌توان برای اجرای ایده‌های بسیار ناب استفاده کرد. روزبه‌روزتایل‌های دکوراتیوAJVمتنوع‌تر شده و تایل‌های دکوراتیوAJV جدیدتری وارد بازار می‌شوند. از جمله تایل‌های جدید می‌توان به تایل متال لایت اشاره کرد که ترکیب جذابی درمحیط خلق می‌کند.

با توجه به آشنا نبودن بسیاری از افراد با این تایل‌ها می‌توان با اجرای آن‌ها دکوراسیون بکری را ایجاد کرد. در نتیجه اگر به دنبال یک دکوراسیون بکر هستید و ایده‌های بسیاری در سر دارید، توصیه می‌کنیم یکی از انواع تایل‌های دکوراتیوAJV را انتخاب کنید. یکی از انواع تایل‌های دکوراتیوAJV یا به عبارتی یکی از انواع کناف سقف کاذب، باکس دکوراتیو محسوب می‌شود. همواره بسیاری از افراد از وجود چنین کناف سقف کاذبی اطلاع ندارند. در نتیجه شما می‌توانید با مطالعه این مقاله و کسب اطلاعات درباره باکس دکوراتیو اولین کسی باشید که با آن آشنا شده و از آن در دکوراسیون سقف خود استفاده می‌کند‌.

 باکس دکوراتیو چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟ 

 یکی از جذاب‌ترین انواع کناف سقف کاذب یا تایل‌های دکوراتیوAJV باکس دکوراتیو محسوب می‌شود. معمولاً باکس دکوراتیو نیز از تایل‌های ۶۰ در ۶۰ تشکیل شده و جنس آن از گچبرگ و سازه گالوانیزه است. ابعاد و رنگ باکس دکوراتیو می‌تواند به صورت سفارشی باشد و لزومی به استفاده از تایل‌های ۶۰ در ۶۰ در باکس دکوراتیو نیست. گاهی ارتفاع باکس دکوراتیو کم و گاهی ارتفاع آن زیاد است. شکل باکس دکوراتیو دقیقاً به شکل یک باکس یا جعبه است. این تایل دکوراتیو به گونه‌ای نصب می‌شود که شکل سه بعدی خود را القا کند.  

شما می‌توانید باکس دکوراتیو را در رنگ دلخواه خود سفارش دهید. امکان استفاده از باکس‌های دکوراتیو چند رنگ در سقف نیز وجود دارد. به‌عنوان‌مثال می‌توانید از چند باکس قهوه‌ای استفاده کرده و در کنار آن باکس‌های کوچک کرمی قرار دهید. نکته قابل توجه در مورد باکس دکوراتیو این است که در سطح باکس‌ها امکان تعبیه نورپردازی وجود دارد. باکس‌های دکوراتیو از سقف آویزان شده و می‌توانند یک فضای فانتزی و جذاب ایجاد کنند. برای سطح باکس دکوراتیو از تایل‌های ۶۰ در ۶۰ استفاده می‌شود؛ ولی اگر ارتفاع آنها بیشتر باشد، می‌توان برای ارتفاع آن از تایل‌هایی با ابعاد دیگر نیز استفاده کرد. 

 کاربرد باکس دکوراتیو

باکس دکوراتیو را می‌توان در محیط‌های مختلفی به کار برد. از محیط‌های مناسب برای استفاده از باکس دکوراتیو می‌توان به کافه و رستوران‌ها اشاره کرد. شرکت‌ها، سالن‌های انتظار و لابی نیز از گزینه‌های مناسب برای استفاده از باکس دکوراتیو محسوب می‌شوند. شاید استفاده از باکس دکوراتیو برای منازل مسکونی آپارتمانی چندان مناسب به نظر نرسد. با این وجود استفاده از این نوع باکس کاملا به سلایق شخصی شما وابسته خواهد بود. توجه داشته باشید که با توجه به ارتفاع این باکس‌ها بهتر است، در مکان‌هایی از آن استفاده شود که سقف بلندی دارند.

اطلاعات مهم درباره باکس دکوراتیو

 دانستن یک سری اطلاعات مهم درباره این کناف سقف کاذب به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید بهترین تصمیم‌گیری را برای خرید آن اتخاذ کنید. قبل از خرید باید بدانید که باکس دکوراتیو از جمله تایل‌ها یا سقف کاذب‌های جدید محسوب شده و فقط به صورت سفارشی تولید می‌شود. در نتیجه اگر به طور قطعی برای خرید آن تصمیم گرفته‌اید، می‌توانید سفارش خود را ثبت و پس از ۲۵ روز کاری آن را تحویل بگیرید. 

اگر هیچ اطلاعاتی در مورد کناف سقف کاذب، تایل‌های دکوراتیوAJV و انواع آن ندارید، می‌توانید از شرکت مشاوره رایگان دریافت کنید. توجه داشته باشید که شما بابت مشاوره، بازدید و کارشناسی توسط شرکت هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید. علاوه بر رایگان بودن مشاوره، بازدید و کارشناسی، هزینه نصب نیز از شما دریافت نمی‌شود. نصاب و استادکار شرکت کاملاً به تایل‌های دکوراتیوAJV و باکس دکوراتیو آشنا است و می‌تواند به بهترین شکل آن را نصب کند.

هزینه باکس دکوراتیو

 همان‌طور که اشاره کردیم برای نصب و اجرا و همچنین کارشناسی و بازدید باکس دکوراتیو نیازی به پرداخت هزینه وجود ندارد و تمامی این خدمات رایگان هستند. تنها هزینه‌ای که شما باید برای باکس دکوراتیو پرداخت کنید، هزینه خرید این محصول است. برای استعلام قیمت باکس‌های دکوراتیو می‌توانید به صفحه مربوط مراجعه کرده و قیمت نهایی را با توجه به متراژ فضا محاسبه کنید. کارشناسان ما در خدمت شما هستند تا بتوانید در حداقل زمان ممکن مشاوره‌ی خرید دریافت و خریدتان را ثبت کنید.