در اصطلاح لغوی وود به معنای چوب فرآوری شده و دینگ به معنای تکرار مداوم است. این موضوع نشان می‌دهد که تایل وودینگ ترکیبی از تایل‌هایی از جنس چوب می‌باشد که به مراتب در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. به احتمال زیاد با کناف سقف کاذب آشنایی دارید و ممکن است شاهد حضور آن در بسیاری از مکان‌های مختلف بوده باشید. کناف سقف کاذب یکی از مدرن‌ترین اجزای ساختمان است و تایل‌های دکوراتیو نیز زیر مجموعه آن محسوب می‌شوند. تایل دکوراتیو خود در انواع مختلفی تولید شده و می‌تواند جذابیت مدرنی ایجاد کند. استفاده از تایل‌های دکوراتیو در بسیاری از مکان‌ها از جمله کافه‌ها و رستوران‌ها مرسوم شده و شیوه نصب مختلفی برای هر یک از آنها وجود دارد. به عنوان مثال تایل لمسهاز جمله تایل‌هایی است که امروزه شاهد حضور آن در مکان‌های مختلف هستیم.

با قرار دادن این تایل‌ها در کنار یکدیگر می‌توان دکوراسیون جذابی ساخت. امکان اجرای ایده‌های مختلف با استفاده از تایل‌های ۶۰ در ۶۰ دکوراتیو و مدرن وجود دارد. اگر شما هم به دنبال یک دکوراسیون ناب، اجرای ایده‌ای جذاب و چشمگیر کردن نمای سقف خود با استفاده از کناف سقف کاذب هستید، می‌توانید از تایل‌های ۶۰ در ۶۰ دکوراتیو استفاده کنید. یکی از مدل‌های جدید تایل‌های دکوراتیو، تایل وودینگAJV نام دارد. برای آشنایی بیشتر با تایل وودینگAJV می‌توانید این مقاله را مطالعه کنید.

 تایل وودینگAJV چه نوع تایلی است؟

 وودینگ از جمله تایل‌های ۶۰ در ۶۰ محسوب شده و نوعی کناف سقف کاذب محسوب می‌شود. البته در نظر داشته باشید این امکان در اختیار شما قرار گرفته تا بتوانید این تایل را در ابعاد 60 در 120 و 120 در 120 نیز سفارش دهید. مواد تشکیل دهنده تایل وودینگAJV عبارت‌اند از موادی مثل چوب فرآوری شده، صفحات اکسید منیزیم با رنگ ضد حریق و همچنین چسب مخصوص. منظور از چوب فرآوری شده، همان ترموود است. صفحات اکسید منیزیم استفاده شده در تایل مورد نظر، باعث می‌شود تا این تایل به یک تایل ضد رطوبت، ضد حریق و ضد حشره تبدیل شود. همچنین علاوه بر موارد ذکر شده امکان کپک زدن تایل وودینگAJV نیز وجود ندارد. 

تایل وودینگAJV دارای یک طراحی مینیمال، لوکس و همچنین مدرن است. در طیف‌های رنگی خاصی می‌توان تایل‌های وودینگ را تهیه کرد. نصب تایل‌های وودینگ یک حالت سه بعدی ایجاد می‌کند. تایل‌های ۶۰ در ۶۰ وودینگ به صورت عمودی و افقی نصب می‌شوند. با توجه به اینکه در صفحات این تایل‌ها، نوارهای اریبی وجود دارند، نصب عمودی و افقی آنها نمای بسیار چشمگیری می‌تواند ایجاد کند. پس از تولید و درکنار هم قرار دادن المان های تایل وودینگ وتثبیت آنها ،یک لایه نمد پشت آنها چسبیده می‌شود تا از ریزش گرد و خاک از پشت تایل جلوگیری کرده و عملکرد جذب صدا را نیز پوشش دهد.

 مزایا و معایب تایل‌های وودینگ

 تایل وودینگAJV مزایا و قابلیت‌های بی‌شماری دارد. این تایل از لوکس ترین تایل های سقف کاذب در جهان است که توسط بنیان گذار خوش فکر این هلدینگ پا به عرصه وجود گذاشته است. از جمله مزایای این تایل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • آکوستیک فضا 
 • جذب صدای پیرامونی محیط
 • حذف ورود صدا از پشت  
 • واکنش پذیری بالا در برابر گرد و غبارهای اسیدی فضا 
 • جذب باکتری‌های مضر فضا
 • عملکرد استاتیکی بالا
 • القا روح گرم و حیات بخش
 • سبک ومتقارن  
 • تنوع در بافت طبیعی
 • دوستدار محیط زیست
 • عمر و دوام بالا
 • قابل شستشو 
 • هارمونی با تمامی سبک معماری در حال حاضر جهان 
 • امکان تولید آن به صورت فلت وبرجسته

تایل وودینگ تنها یک عیب دارد. عیب این تایل قابل اشتعال بودن آن به دلیل ماهیت چوبی است. با این وجود این مشکل با پوشش رنگ نانو به صورت کامل حل شده است. با در نظر گرفتن این نکته می‌توان گفت هیچ عیب و مشکلی به این نوع تایل وارد نیست.

قیمت تایل وودینگAJV

تایل وودینگAJV، از جمله تایل‌های جدیدمحسوب شده و نسبت به سایر تایل‌ها می‌تواند قیمت بالاتری داشته باشد. مواد اولیه مورد استفاده در تایل وودینگAJV بسیار با کیفیت هستند و این مسئله نیز می‌تواند در قیمت نهایی آن نیز تأثیر بگذارد. به طور کلی یکی از مسائل بسیار مهم و تأثیرگذار در قیمت نهایی کناف سقف کاذب، هزینه نصب آن است. در مورد تایل وودینگAJV این مسئله صدق نمی‌کند، چرا که نصب تایل وودینگAJV رایگان است. هزینه و قیمت تایل وودینگAJV با توجه به متراژ فضای شما محاسبه می‌شود. شما می‌توانید قبل از خرید از مشاورین ما، مشاوره رایگان دریافت کنید.

قبل از خرید تایل وودینگAJV به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

 اولین نکته‌ای که قبل از خرید تایل وودینگAJV باید به آن توجه کنید، کسب اطلاعات کامل درباره آن است. اگر اطلاعاتی درباره این تایل‌ها ندارید، بهتر است برای خرید و اجرای آنها اقدام نکنید. اولین قدم شما برای خرید تایل وودینگAJV باید کسب اطلاعات درباره آن باشد.

 • نکته‌ای که قبل از خرید تایل وودینگAJV باید به آن توجه کنید این است که نصب تایل وودینگAJV باید توسط یک استادکار ماهر انجام شود. این استادکار ماهر به صورت رایگان توسط شرکت به محل مورد نظر ارسال می‌شود.
 • تمامی تایل‌های دکوراتیو جدید از جمله تایل وودینگAJV همگی سفارشی بوده و ۲۵ روز کاری زمان نیاز دارند تا به شما تحویل داده شود.
 • کلیه خدمات شرکت از جمله مشاور بازدید و کارشناسی همگی رایگان بوده و نیازی به پرداخت هزینه از طرف شما وجود ندارد.