اگر بر روی یک پروژه دکوراسیون کار می‌کنید یا در حال نوسازی خانه خود هستید، قدم بعدی شما می‌تواند نوسازی یا تغییر پوشش سقف باشد. یک کناف سقف کاذب مناسب می‌تواند ظاهر منزل، محیط کار یا هر محیط دیگری را تا حد زیادی بهبود ببخشد. می‌توانید از بین انواع مختلف کناف سقف کاذب یکی را انتخاب کنید. استفاده از یک کناف سقف کاذب می‌تواند استایل یا سبک خاصی را به زیبایی کلی محیط ببخشد. تنها مزایای استفاده از کناف سقف کاذب و تایل‌های ۶۰ در ۶۰ جذابیت بصری نبوده، بلکه می‌توان از مزایایی مثل ارتقاء پوشش سقف نیز بهره‌مند شد. گزینه‌های بسیار زیادی برای پوشش سقف و جذابیت بخشیدن به دکوراسیون وجود دارد. این گزینه‌های در دسترس همگی از جنس‌های مختلفی تشکیل می‌شوند و شما می‌توانید با توجه به شرایط محیط و نیاز خود یکی از این کناف‌های سقف کاذب را انتخاب کنید. برای محیط‌هایی مانند حمام می‌توانید محصولاتی را انتخاب کنید که مقاومت بالایی در برابر رطوبت نشان می‌دهند.

اگر به دنبال یک سقف مناسب برای کافه، رستوران یا هر محیط دیگری هستید، می‌توانید از تایل‌های بسیار جذابی مثل تایل‌های دکوراتیو استفاده کنید. اجرای بسیاری از ایده‌های نو با استفاده از تایل‌های دکوراتیو امکان‌پذیر است. از جدیدترین، مدرن‌ترین و همچنین لوکس‌ترین تایل‌های دکوراتیو، تایل پازلینگAJV محسوب می‌شود. ما در این مقاله به بررسی و ارائه اطلاعاتی درباره تایل پازلینگAJV خواهیم پرداخت. اگر به دنبال اجرای طرحی نو برای سقف خود هستید، می‌توانید اطلاعات تایل پازلینگAJV را مطالعه کنید. علاوه بر این تایل‌هایی همچون تایل وودینگ برای استفاده‌ در مناطق خاص مناسب است.

 تایل پازلینگAJV چه نوع تایلی است؟

 تایل پازلینگAJV نوعی از تایل‌های جذاب و همچنین تایل‌های دکوراتیو محسوب می‌شود که در آن از صفحات اکسید منیزیم، ورق‌های گالوانیزه، آلومینیوم، مس و همچنین استیل با پوشش رنگ استفاده شده است.  امکان سفارش تایل پازلینگAJV در ابعاد 60 در 120، 60 در 180 و همچنین 120 در 120 برای شما عزیزان فراهم شده است. این نوع کناف سقف کاذب می‌تواند یکی از متفاوت‌ترین کناف‌های سقف کاذب محسوب شود. تایل پازلینگAJV یک الگوی ظاهراً تصادفی را به شکل پیچیده در سقف ایجاد می‌کند.

در واقع با اتصالات بدون درز، امکان اجرای این اشکال پیچیده برای فضاهای کوچک و بزرگ فراهم می‌شود. دسترسی سریع به تهویه مطلوب، روشنایی تجهیزات و اتصالات در سایه طراحی باز و باله‌های قابل جابه‌جایی تایل پازلینگAJV امکان‌پذیر است. برای محیط‌های مختلفی از جمله کافه، رستوران‌ها، شرکت‌ها و همچنین مؤسسات می‌توان تایل پازلینگAJV را اجرا کرد. امکان نورپردازی در بین تایل‌ها وجود دارد و شما می‌توانید این تایل‌ها را با سایر عناصر دکوراسیون ست کنید. معمولاً می‌توان تایل پازلینگAJV را در رنگ‌های مختلف سفارش داد.

اجرای تایل پازلینگAJV برای چه فضاهایی مناسب است؟

 به طور کلی محدودیت خاصی برای اجرای تایل پازلینگAJV وجود ندارد و می‌توان از آن برای افزایش جذابیت سقف مکان‌های مختلف استفاده کرد. اگر به دنبال ساخت یک دکوراسیون خاص هستید، تایل پازلینگAJV تایل خاصی است که می‌تواند برای شما مناسب باشد. استفاده از این تایل در ایران همچنان رایج نبوده و شما می‌توانید یکی از اولین کسانی باشید که از این تایل‌ها استفاده می‌کنید. معمولاً تایل پازلینگAJV یک گزینه مناسب برای اجرا در سقف شرکت‌ها، کتابخانه‌ها و حتی دانشگاه‌ها محسوب می‌شود. برای بسیاری از ویلاها نیز می‌توان از این نوع کناف سقف کاذب استفاده کرد. قبل از انتخاب این نوع تایل توجه داشته باشید که اگر ارتفاع سقف فضای شما بسیار کم است، ممکن است این تایل‌ها چندان جذاب به نظر نرسند و ارتفاع سقف شما را نیز پایین‌تر بیاورند.

سفارش تایل پازلینگAJV

 تایل پازلینگAJV از جمله تایل‌هایی نیست که در شرکت موجود باشد و بتوانید در عرض یک روز کاری آن را خریداری کرده و نصب کنید. برای خرید تایل پازلینگAJV باید آن را سفارش داده و ۲۵ روز کاری صبر کنید. در واقع ۲۵ روز کاری زمان نیاز است که تایل مورد نظر شما آماده و تحویل داده شود. در نتیجه اگر در ساخت و ساز خود عجله دارید بهتر است هرچه زودتر برای سفارش تایل پازلینگAJV اقدام کرده و آن را برای لحظات آخر موکول نکنید.

نصب تایل پازلینگAJV

 یکی از مسائل یا نکات بسیار مهم در مورد تایل پازلینگAJV، نصب آن محسوب می‌شود. یافتن یک استادکار ماهر برای نصب چنین تایل جدید یا کناف کاری مدرن، بسیار سخت است. همچنین اگر استاد کار نتواند این تایل‌ها را به درستی و به شیوه استاندارد نصب کند، ممکن است شاهد ریزش آن باشید. ریزش تنها یک قطعه از تایل می‌تواند خسارات جبران ناپذیری را ایجاد کند. البته جای نگرانی در مورد این مسئله وجود ندارد، چرا که شرکت ما نصاب ماهر خود را که مسلط به نصب استاندارد تایل پازلینگAJV است، در محل مورد نظر شما اعزام می‌کند. لازم به ذکر است که هیچ هزینه‌ای در قبال نصب توسط استادکار شرکت گرفته نخواهد شد. قبل از نصب و همچنین ارسال استادکار، توسط شرکت مشاوره، بازدید و کارشناسی انجام خواهد شد. تمامی این خدمات از سوی مجموعه‌ی ما رایگان هستند.